Kontakt

Czechy

BLOCK Technology a.s.
Josefa Sousedíka 372
755 01 Vsetín, Czechia

Telefon: +420 571 670 703
E-mail: info@blocktechnology.cz
IČO: 09754580

The Company is recorded in the Commercial Register kept by the Regional Court in Ostrava, section B, Insert No. 11276, day 16. 12. 2020.

Osoby do kontaktu

Tomáš Slepička
CEO
 
Telefon: +420734765262
E-Mail: Tomas.Slepicka@blocktechnology.cz

Tomáš Slepička

Tomáš Kotrla
Head of Business Development
 
Telefon: +420734275307
E-Mail: Tomas.Kotrla@blocktechnology.cz

Tomáš Kotrla

Marek Ocelka
Business Development Manager
Western Europe 
Telefon: +420737234475
E-Mail: Marek.Ocelka@blocktechnology.cz

Marek Ocelka

Petr Vodáček
Junior Business Development Manager
 
Telefon: +420731598617
E-Mail: Petr.Vodacek@blocktechnology.cz

Petr Vodáček

Ivona Nezhybová
Junior Account Manager
 
Telefon: +420723856732
E-Mail: Ivona.Nezhybova@blocktechnology.cz

Ivona Nezhybová

Oleksandr Lozovenko
BLOCK CRS LLC Director
Ukraine 
Telefon: +380977329741
E-Mail: lozovenko@blockcrs.com

Oleksandr Lozovenko

Petr Bárta
Junior Account Manager – Köttermann CZ&SK
 
Telefon: +420739728995
E-Mail: Petr.Barta@blocktechnology.cz

Iva Zapletalová
Business Development Manager – Köttermann CZ&SK
 
Telefon: +420739473770
E-Mail: Iva.Zapletalova@blocktechnology.cz

Iva Zapletalová

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach?
Napisz do nas. Wypełnij poniższy formularz Nasi eksperci skontaktują się z Tobą jak najszybciej!

{{ msg }}

*Klikając na przycisk „Wyślij”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.